*** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. ***

Naujienos

Turistų skaičius stalibiai auga


Prasidėjus 2017 metams, Trakų turizmo informacijos centras ( toliau TIC) analizuoja ir apibendrina  2016 metu turistinio sezono rezultatus. Jau antrą žiemą  turistus aptarnauja pačioje senamiesčio širdyje įsikūrusiame TIC-e, ir džiugu, kad šis persikėlimas duoda ženklius rezultatus: lyginant 2015 / 2016 m. TIC lankytojų srautai išaugo 24 proc.

 

 

 

Keletas palyginimų ir apibendrinimų trumpai:

• Vis dažniau lietuviai planuodami savo poilsį Trakų krašte, kreipiasi profesionalaus patarimo į TIC-ą . Lankytojų skaičius iš Lietuvos  išaugo +14 %.
• Didžiausias TIC lankytojų augimas ( 2015 / 2016)  iš Japonijos - 2 kartus, Lenkijos - 51%, Ispanijos - 47%.
• TIC tikslingos rinkodaros į tikslines rinkas rezultatas - pastovus ženklus augimas iš tikslinių  Trakų rinkų - Vokietijos + 18%, Latvijos  + 22%, Baltarusijos +20%, Rusijos +21%.
• Apibendrinant apgyvendinimo rezervavimo  booking.com, verslo informaciją - bendras lankytojų srauto augimas Trakuose  buvo didesnis nei vidutinis 2016 m. Lietuvoje ir siekė +7 proc.
• Analizuojant interneto svetainės www.trakai-visit.lt lankytojų srautus -  augimas iš visų tikslinių rinkų - Lenkijos, Vokietijos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos, Skandinavijos šalių.
• Skandinavijos šalių turistų srautai auga ne taip ženkliai kaip iš tikslinių kaimyninių rinkų, bet šių šalių turistams būdingas lojalumas -  t.y.  perka daug aukštos kokybės paslaugų ir jei paslaugos kainos ir kokybės santykis  tenkina - būtinai grįžta kitą kartą ir rekomenduoja tai savo artimiesiems ir draugams. Skandinavijoje tai labai populiari ir naudinga rinkodara" iš lūpų į lūpas". Vidutiniškai kiek išleidžia šių šalių turistas per dieną Lietuvoje  - vid. 300 eurų ( įskaitant nakvynę, pramogas), kaimyninių šalių ( Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos)-  apie 50 eurų.
• ženklus turistų augimas iš Japonijos ne tik TIC lankytojų tarpe. Jų pastebime Trakų gatvėse ištisus metus. Tik deja, šios tolimos šalies turistai per savaitę aplanko visas tris Baltijos šalis ir Trakams programoje dauguma atvejų skirta tik 1-2 val.
• Vėl grįžta Lenkijos turistai. Bet atsižvelgiant į zloto ir Euro santykį - jiems mūsų kainos labai aukštos ir apsiribojama labai nedideliu pačių pigiausių paslaugų paketu  - aplanko pilį iš " tolo" t.y. kai pilis dar uždaryta, kavinės dar nedirba - t.y. anksti ryte.
• Vis labiau pastebimas fotostop turizmas - t.y. kai atskrendama į sostinę, keliaujama pro labiausiai žinomus objektus autobusu,  daromas  iki valandos sustojimas - turistams nusifotografuoti ir nusipirkti kokį suvenyrą ir keliaujama toliau. Tokių grupių iš užsienio sulaukiame kasmet vis daugiau.
• Verslui reikia išanalizuoti  savo  planus ir  prisiderinti prie naujų iššūkių ir turizmo tendencijų.

Detaliai 2016 m. TIC statistika  >>>

Trakų turizmo informacijos centro informacija
 

 

 

 

Atgal
Paskutinį kartą atnaujinta 2018-02-22