*** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. ***

Naujienos

Trakai bus pristatomi Lietuvos ir užsienio tikslinėms turizmo rinkoms

Jau šią savaitę Trakų turizmo informacijos centras pradeda krašto turizmo išteklių pristatymo maratoną Lietuvos ir tikslinėms užsienio turizmo rinkoms.

Savaitgalį, bendrame Lietuvos stende, kartu su visais Lietuvos kurortais ir kurortinėmis teritorijomis, Trakų kraštas bus pristatytas Skandinavijos rinkai “Reiselivs” tarptautinėje turizmo  parodoje Osle, vasario 3-5 d. “Balttour 2017” kaimynams latviams , kovo 8-12 “ ITB 2017” vokiškai kalbančiai rinkai. Balandį dar laukia prisitatymai kaimynams baltarusiams ir lenkams.

Pristatymų maratonas prasidės jau  sausio 20 - 22 d. krašto turizmo išteklius pristatant  tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR, LITEXPO parodų rūmuose, Vilniuje.

Šiais metais trakiečiai stengsis paneigti mitą, kad Trakuose tik Salos pilis ir kibinai ir prisistatys šūkiu “ Trakai -  stulbinamai įvairūs”.
Visas parodos dienas lankytojai TV ekrane galės pažinti, kad Trakuose gausu ne tik renginių, bet ir aktyvaus poilsio galimybių visai šeimai ir ne  tik mieste, bet ir po visą rajoną išsibarsčiusiose kaimo turizmo sodybose.

Trakų krašto tradicinių amatų centras kvies pažinti Trakus interaktyviai - bus pristatomos krašto amatus ir tradicijas pažinti kviečiančios programos.

“Trasalis - Trakai Resort & SPA” pristatys SPA programas, renginių organizavimo galimybes.

“Baltų amatų “ laivynas -  artėjančio vasaros sezono naujienas.

Karaimų tautinio paveldo restoranas “Kybynlar” kartu su pramogų laivu “Holiday Boat” – pramogas, renginių organizavimo galimybes  ne tik restorane, bet ir moderniame pramoginiame laive.

Ekoturizmo sodyba “ Saulėtas Bebras B&B” kvies pažinti vilnos vėlimo amato paslapčių, aktyvaus ekopoilsio galimybes.

Visas parodos dienas lankytojai galės ne tik stebėti kas vyksta trakiečių stende,  bet   "gyvai" patys pažinti vieno ar kito amato paslapčių, dalyvauti viktorinose ir loterijose  ir laimėti vertingų prizų.
Kviečiame apsilankyti Adventur parodoje, 3 salėje, 3,24 stende.
 

Detali Trakų krašto pristatymų ADVENTUR parodoje programa

Ir įsitikinti, kad  Trakai - stulbinamai įvairūs!

www.trakai-visit.lt

Atgal
Paskutinį kartą atnaujinta 2018-02-22