*** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. ***

Naujienos

Šį turistinį sezoną važiuojantiems į Trakus iš Vilniaus pusės (A16) galimi transporto trikdžiai


Dėl vykstančios Vilnius - Trakai kelio (A16) rekonstrukcijos šį turistinį sezoną galimi eismo trikdžiai.

Šiuo metu vykdoma įvažiavimo į Trakus iš Vilniaus pusės ( A 16 kelio,) Vilniaus ir Aukštadvario gatvių rekonstrukcijos darbai.

Darbų pabaigos terminas numatytas 2018 m., bet rangovas deda visas pastangas, kad darbai būtų baigti dar iki šių metų rugsėjo mėn.
Darbai buvo vykdomi ir žemos metu, nes visi supranta, kad artėja vasaros ir turistų sezonas, todėl ir darbai vyksta ir savaitgaliais.

Rekonstrukcijos apimtys didžiulės - bus pakeisti inžineriniai tinklai, nutiesti dviračių takai, šaligatviai, eismo pralaidumą didinantys 2 transporto žiedai, pakeista kelio danga.

Patekti į Trakus iš Vilniaus krypties galima iš dvejų pusių, Vilnius – Trakai (A 16, rekonstruojamas įvažiavimas) ir yra Vilnius – Kaunas greitkeliu, ties Rykantais nusukus į Trakus (šalia Užutrakio). Kelias yra asfaltuotas ir eismo srautas yra mažesnis.

Siūlome visiems kelionių organizatoriams, užsisakiusiems paslaugas Trakuose ( ekskursijas, maitinimą, pramogas), norintiems be trikdžių ir laiku atvykti į Trakus, važiuoti Vilnius - Kaunas - Rykantai - Trakai keliu. Atstumas gal keliais km ilgesnis, bet garantuotai laiku pateksite į Trakus ir turistai nepatirs nepatogumų, laukdami transporto eilėse prie įvažiavimo į rekonstruojamą kelio Vilnius - Trakai ruožą.

Tikimės visų supratimo ir kantrybės. Planuokite atvykimą į Trakus iš anksto, sekite mūsų naujienas.
Kitąmet bus malonu mums ir mūsų svečiams pravažiuojant naujus Trakų vartus:-))

Trakų turizmo informacijos centras

Atgal
Paskutinį kartą atnaujinta 2018-02-22