Naujienos

Jubiliejinė 55-oji "Gintarinių irklų" regata

Trakuose vyks jubiliejinė – 55-oji tarptautinė „Gintarinių irklų“ regata  
2017-06-21
 

Kuomet Lietuvos padangėje ridinėjasi ryški saulė, nuo šilumos virpa vasariškas oras, o Galvės ežerą šturmuoja irkluotojai – tai ženklas, kad netrukus pasipils irklavimo varžybos. Patys svarbiausi metų startai – legendinėje “Gintarinių irklų” regatoje. Birželio 23–25 dienomis vyks jubiliejinė, 55-oji tarptautinė „Gintarinių irklų” regata.


Į Lietuvos irklavimo sostinę – Trakus irkluotojai traukia iš viso pasaulio. Šios varžybos – ne išimtis. Sakoma, kad „Gintarinių irklų” regatoje irkluotojai pasitikrina jėgas prieš svarbiausius startus Europos bei pasaulio irklavimo čempionatuose ar net olimpinėse žaidynėse. Šiais metais į „Gintarinių irklų” varžybas atvyksta puikiai nusiteikę sportininkai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos, Gruzijos bei Rusijos. Varžybose šypsosis ir Lietuvos irkluotojai.

Žiūrovų plojimus ir palaikymo šūksnius Trakų ežero pakrantėse bus galima girdėti jau nuo penktadienio popietės, 16 valandos – būtent tuomet prasidės spalvingų varžybų startai. Nespėję atvykti penktadienį, žiūrovai išskirtiniu renginiu mėgausis šeštadienį – vienoje gražiausių Lietuvos vietų irkluotojai varžysis nuo 9 iki 17 valandos, o meistrų plaukimai prasidės žaviai vakarėjant, nuo 18 valandos.

Sekmadienį nuo 9 val. ryto vėl užvirs sportinės kovos – bus kovojama dėl Trakų rajono savivaldybės apdovanojimų. Trakų rajonui atstovaus apie 10 sportininkų, tarp jų legendiniai irkluotojai olimpinis vicečempionas Saulius Ritter ir tris kartus Europos čempionas Rolandas Maščinskas.Puikų laiką prie Trakų pilies sekmadienį 16 valandą vainikuos ne tik kvapą gniaužiantys vaizdai, bet ir azartiškiausios sprinto varžybos!

„Gintariniai irklai” – unikalus renginys, vienijantis ne tik skirtingas organizacijas, bet ir įvairaus amžiaus sportininkus. Galingi yriai aplink Trakų pilį – ypatingas reginys, kuris kiekvienais metais susilaukia didelio dėmesio. Sportininkai didžiulio palaikymo tikisi ir šiais metais – aktyvus, gyvas Trakų miestas visuomet pulsuoja ryškia sporto kultūra.

Varžybos vyks jau šį savaitgalį, organizatoriai patikina – tai geriausia vieta praleisti laiką su šeima, draugais ir pailsėti vinguriuojančioje Galvės ežero pakrantėje Trakų pilies fone.

Regatos startų grafikas http://www.lif.lt/wp-content/uploads/2014/09/TIMETABLE_2017_LT-new.pdf

Lietuvos irklavimo federacijos ir Trakų rajono savivaldybės informacija

 

Atgal
Paskutinį kartą atnaujinta 2017-09-21