*** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. ***

Naujienos

Inter&Aktyvus žaidimas #MyliuTrakus tik ADVENTUR parodos lankytojams


Inter&Aktyvus žaidimas #MyliuTrakus tik ADVENTUR parodos lankytojams.

Jau sausio 26 d. LITEXPO parodų centre startuos didžiausias ir svarbiausias Lietuvos turizmo renginys - tarptautinė turizmo ir laisvalaikio paroda ADVENTUR 2018.
Trakų krašto turizmo, aktyvaus poilsio, renginių organizavimo galimybės parodoje bus pristatytos itin plačiai ir įvairiapusiškai.
Lietuvos regionų turizmo galimybes pristatančioje 3 salėje kviečiame apsilankyti trakiečių stende, kur prisiminus vaikystę, besisupant ant sūpynių, bus galima ne tik praskrieti virtualiai virš Galvės ežero, Varnikų pažintinio tako, Užutrakio ir kt. gražiausių Trakų vietų, bet ir dalyvauti Inter&Aktyviame žaidime #MyliuTrakus.
Žaidimo dalyviai turės įveikti keletą etapų ne tik parodoje Trakų stende, bet ir atvykti į Trakus ir surasti po Salos pilies labiausiai šiais metais fotografuojamą objektą. Nugalėtojai bus išaiškinti kovo 11 d. Kviečiame apsilankyti turizmo parodoje Adventur ir dalyvauti trakiečių žaidime:-))
Kokius etapus dalyviams reikės įveikti, kad laimėti poilsį dviems asmenims laisvalaikio ir pramogų centre "Trasalis" , ar poilsį ekosodyboje "Saulėtas bebras", ar vertingų Trakų suvenyrų, sužinosite žemiau esančiose skrajutėse arba atvykę pas mus į stendą.
Detali trakiečių prisistatymų programa >>>

Atgal
Paskutinį kartą atnaujinta 2018-02-22