*** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. ***

Naujienos

Trakai „Adventur 2018“ parodoje: žali, sportiški, interaktyvūs

Po Trakus ir apylinkes galima keliauti kitaip, nei įprasta. Kaip – bus galima patirti didžiausioje Lietuvoje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2018“, kuri vyks sausio 26–28 d. Vilniuje, „Litexpo“ parodų ir kongresų centre. Juolab kad šiais metais „Adventur 2018“ organizatoriai ir rengia parodą su nauju šūkiu: „Keliauk kitaip!”.

Trakų krašto turizmo, aktyvaus poilsio, renginių organizavimo galimybės parodoje bus pristatytos itin plačiai ir įvairiapusiškai. Laukia ir maloni staigmena – tai Inter&Aktyvus žaidimas #MyliuTrakus. Be to, bus siūlomos atskiros programos kaip apskristi, apiplaukti, aplankyti bei apkeliauti Trakus.

„Trakų stende, prisiminus vaikystę ir besisupant ant sūpynių, bus galima ne tik virtualiai praskrieti virš Galvės ežero, Varnikų pažintinio tako, Užutrakio ir kitų gražiausių Trakų vietų, bet ir dalyvauti Inter&Aktyviame žaidime #MyliuTrakus.

Žaidimo dalyviai turės įveikti keletą etapų ne tik parodoje, bet ir atvykti į Trakus ir surasti po Salos pilies labiausiai šiais metais fotografuojamą objektą. Nugalėtojai bus išaiškinti kovo 11 d. Tad kviečiame apsilankyti parodoje ir dalyvauti mūsų žaidime“, – sakė Lama Balčytienė, Trakų turizmo informacijos centro direktorė.

Tikėtina, kad ne mažiau dėmesio sulauks ir virtualus irklavimo turnyras. Nuo senoTrakai tituluojami irklavimo sostine, tad išbandyti jėgas „vandens trasoje“ su treniruokliu „Concept“ – galės kiekvienas norintis, o irkluoti padės žinomi Lietuvos irkluotojai.

Šie metai Trakams – ypatingi, nes tai – Trakų Dievo Motinos, Lietuvos globėjos, metai. Būtent šiemet minime Trakų Dievo Motinos paveikslo karūnavimo 300 metų jubiliejų. Pirmąją parodos dieną, 13 val. vyks pristatymas „Pas Lietuvos Globėją – atrandant religinio ir kultūrinio turizmo galimybes“. Parodos lankytojai bus supažindinti su renginiais, skirtais Trakų Madonos paveikslo karūnavimo jubiliejui.

Kaip visada, apsilankiusieji Trakų stende bus supažindinti su turizmo paslaugas teikiančių įmonių, įstaigų naujovėmis, kultūros renginiais, kulinariniu paveldu. Įdomu tai, kad į atskirą stendą pakvies Trakų krašto tradicinių amatų centras, kuris ambicingai pažers net 100 pasiūlymų, ką galima nuveikti Trakų krašte, atvers amatų paslaptis, tradicijas, supažindins su edukacijomis.

„Šįkart Trakai atsisuks kiek mažiau įprastu kampu – kaip surasti unikalių patirčių, įspūdžių, per gamtą, sportą, aktyvų poilsį. Juk ne visada suvokiame, kiek grožio, gyvybės, jėgų galime pasisemti iš nuostabaus kraštovaizdžio, tyrų ežerų, gaivios žalumos. Daug kam bus atradimas ir Trakų bazilikos stebuklinguoju laikomas Dievo Motinos paveikslas, piligrimystės tradicijos. Tad nuoširdžiai kviečiu aplankyti Trakų stendus „Adventur 2018“ parodoje ir pabandyti keliauti kitaip“, – tvirtino Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė.
 

Trakų rajono savivaldybės informacija

Didelio lankytojų srauto Trakų stendas sulaukė pernai vykusioje „Adventur“ parodoje, ne mažiau jų tikimasi ir šįmet. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Atgal
Paskutinį kartą atnaujinta 2018-02-22