*** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. ***

Žiemos pramogos

Iškritus pirmam sniegui  miesto svečius ir turistus kviečiame pramogauti žiemiškai.
Keletas idėjų

 

Žiemos pramogos atkeliauja ir į Trakų apylinkes

 Turizmo informacijos centre netyla telefonas. Pagrindinis klausimas - kokios žiemiškos pramogos jau galimos mūsų rajone.

Visi aišku nori slidinėti, čiuožinėti prieš Trakų Salos pilį. Nors žiema ir bando prasiskverbti, tačiau   dar Galvės ir visi kiti Trakų ežerai padengti  dar netvirtu ir nesaugiu ledu.

 Vėl sniegui užklojus Trakų laukus ir apylinkes -  yra keletas žiemiškų pramogų, tik teks pavažiuoti keletą km nuo Trakų.


 

Žygiai po Trakus ir apylinkes sniegbačiais!
Programa organizuojama - tik esant sniego dangai. Grupės dydis: Min.2 - max. 8 asmenys
Trukmė  - 4 val.
Kaina -nuo 30 eurų /asmeniui
Užsakyti >>>

Romantiškas skrydis oro balionu žiemą

 

Ekstremalus nėrimas po ledu.
 Nėrimas po ledu yra vienas sudėtingiausių nėrimų. Tam reikalinga ne tik speciali įranga ir apranga, bet ir ekstremalių nuotykių siekis. Nardymo aistruoliams ir ekstrimo mėgėjams žiema yra geriausias metas nerti, nes matomumas ir vandens skaidrumas po ledu yra geriausias.
Kaina 1 asm. 50 eur. 
Vienu metu gali nardyti  2 asm.
Paslauga teikiama visomis savaitės dienomis.
Teirautis:  diversgang@inbox.lt +37063321177, +37060193629.FB Trakai Divers Gang

Čiuožykla prieš Salos pilį

Pradės veikti nuo vasario 9d.
Darbo laikas planuojamas:
darbo dienomis – nuo 12 val. iki 20 val., poilsio ir švenčių dienomis – nuo 10 val. iki 20 val.
Esant nepalankioms oro sąlygoms, gali keistis čiuožyklos darbo laikas.
Kainos: pačiūžų nuoma 3 eur/ val. , pačiūžų galandinimas 3 eur.
Čiuožinėjimas savo pačiūžomis nemokamas.
Čiuožykla planuojama veiks 2018 m. vasario 9 d. iki 2018 kovo 30 d.  (esant palankiom oro sąlygom).
PASTABA. Kiekvienas asmuo pats atsako už savo saugumą, sveikatą ir gyvybę.

Pajuskite nepaprastą laisvės pojūtį jodinėdami žirgais nuostabios žiemiško peizažo apsuptyje. 
 Kada jei ne dabas?
TonyResort laisvalaikio ir pramogų centre Anupriškėse (8 km nuo Trakų) - nuomojamos slidės, čiuožinėjimo nuo kalniukų inventorius - bet dar vis mažoka sniego.
Gausu žiemiškų pramogų poilsio komplekse
"IDW Esperanza".

Čia veikia čiuožykla, įrengtos lygumų slidžių trasos,nuomojamas ir slidinėjimo inventorius, galima pasivažinėti sniego motociklais, pasimėgauti poledine žūkle ar pajodinėti žiema pasipuošusiomis apylinkėmis.
Žiemos AutoMoto PARKAS
Onuškio sen., Ponyčių k., 30 km nuo Trakų
* MonsterTruck * Bagiai * BMW ralis
Išanksatinis rezervavimas: tel.: +370 612 22492, Lukas@AutoMotoParkas.lt www.AutoMotoParkas.lt
 


 

Paskutinį kartą atnaujinta 2018-02-07