Pažintinė žirgininkystė ,,Žirgai iš arčiau“

Kviečiame užsukti į žirgyną “Laimos žirgai”, atgaivinusį grafų Tiškevičių žirgininkystės tradicijas Trakų rajone.

„Laimos žirgai“ veikia nuo 2000 m .: trenerė Laima į Trakus ir jų apylinkes grąžino žirgus, meilę ir rūpestį jiems, kuria užsikrėtė tiek Traku tiek gretimų rajonų gyventojai.

Būtent čia, Būdos km., 1897 m. buvo įkurtos Užutrakio dvaro arklidės, jose laikomi naujojo dvaro šeimininko Juozapo Tiškevičiaus žirgai.

Apsilankymas mūsų žirgyne – unikali galimybė sužinoti daugiau apie turtingą praeities istoriją, prisiliesti prie pačių rečiausių žirgų veislių pasaulyje: rūpinamės stambiaisiais žemaitukais, kuriuos pirmieji pradėjome veisti Trakų rajone, laukiniu Kaspijos žirgu, kitaip vadinamu Irano poniu, Orlovo ristūnu ir kitais.

Susipažinsite su kiekvienos veislės istorija, galėsite pajusti žirgų temperamentus ir asmenybes. Išpildysite vaikystės svajones: kas nenorėjo ramiai prisiglausti prie žirgo, iš arti pajusti kvėpavimą, išgirsti prunkštimą?

Mažiausieji žirgyno lankytojai susipažins su asile Bona ir jos dukryte Bonita, taip pat su mūsų žirgyne gyvenančiais poniais ir ožkomis.

„Laimos žirguose“ apsilankę pamatysite ypač retų veislių šunis, kurie dvarininkų auginti medžioklei, grožiui ir ištikimai tarnystei: tai – rusų ir anglų kurtai, mėlynieji gaskonų skalikai, taiganai .

Galėsite pamaitinti žirgus savo atsivežtomis morkomis, padėti juos pabalnoti, sušukuoti,padaryti masažą, išvesti pasivaikščioti, su jais nusifotografuoti.

Pabandysite ant žirgo atsisėsti, pajusite jojimo malonumą. Žirgyno teritorijoje yra pavėsinė ir židinys, kurį Jums pakursime. Galėsite pasidaryti karštos arbatos, pasimėgauti užkandžiais tikroje iškyloje gamtoje.

Žirgyno pažintinės programos trukmė – 1,5 – 2 val.

Kviečiamos grupės nuo 10 asmenų.

Kaina asmeniui: 8€ su jodinėjimu, 6€ be jodinėjimo.

Dėl papildomos informacijos kreipkitės el. paštu info@laimoszirgai.lt.

Registracija tel. nr. 867939395.

www.laimoszirgai.lt


Atgal
Font Resize