Trakai "Adventur 2017" - stulbinamai įvairūs!

Jau šią savaitę Trakų turizmo informacijos centras pradeda krašto turizmo išteklių pristatymo maratoną Lietuvos ir užsienio turizmo rinkoms - Osle, Rygoje, Berlyne, Minske, Gdanske.

Pristatymų maratonas prasidės jau  sausio 20 - 22 d. krašto turizmo išteklius pristatant  tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR, LITEXPO parodų rūmuose, Vilniuje.

Šiais metais trakiečiai stengsis paneigti mitą, kad į Trakus šimtus tūkstančių turistų kasmet sutraukia  tik Salos pilis ir kibinai ir prisistatys šūkiu
“ Trakai -  stulbinamai įvairūs”.

Parodos lankytojai trakiečių stende interaktyviai  galės pažinti, kad Trakuose gausu  unikalių, pasaulinio lygio kultūros ir sporto  renginių, aktyvaus poilsio galimybių visai šeimai ne  tik mieste, bet ir po visą kraštą išsibarsčiusiose kaimo turizmo sodybose.

Trakus garsina Lietuvos  ir užsienio  profesionalų aukštus įvertinimus gavę  konferencijų ir SPA centrai.

Vasaros turistinio sezono atidarymo puošmena tapo ne tik nakties šviesos spektaklis bet ir  “Galvės” buriavimo regata. Turime didžiausią Lietuvoje vidaus vandenų aplinką saugantį  laivyną.
O saugoti turime ką.
Trakai vienintelis Europoje istorinis - nacionalinis parkas. Tokio pobūdžio parkų, kur toje pačioje teritorijoje Valstybė saugotų istorinį ir gamtos paveldą, kur istorija ir gamta tarpusavyje neatsiejamai susiję - daugiau Europoje kol kas nėra.


Plaukiojant Galvės, Skaisčio ežerais pramoginiais laivais galima ne tik iš arti pažinti Trakų istoriją, po ežerus išsibarsčiusių  salų legendas, bet ir surengtį verslo partnerių susitikimą, bendradarbių vakarėlį ar asmenines šventes.

Naktiniai žygiai aplink Salos pilį irklentėmis  - tapo vasaros sezono puošmena.

Trakų istorijos muziejaus ir krašto tradicinių amatų centro organizuojamos edukacinės programos  kvies pažinti  mūsų kraštą kitu kampu –  kiekvienam asmeniškai bus galimybė prisiliesti prie istorijos ir daugiakultūrinio krašto tradicijų,  "gyvai"  pažinti vieno ar kito amato paslapčių, dalyvauti viktorinose ir loterijose  ir laimėti gausybę vertingų prizų.


Kviečiame apsilankyti Adventur parodoje, 3 salėje, 3,24 stende ir įsitikinti,
kad 
Trakai - stulbinamai įvairūs!

 

Detali Trakų krašto pristatymų ADVENTUR parodoje programa

www.trakai-visit.lt
Trakų turizmo informacijos centras

Karaimų g. 41, LT-21104 Trakai
Tel.: + 370 528 51 934

trakaitic@trakai.lt 
www.trakai-visit.lt 
Facebook:
Trakai Visit
Trakai turizmas
renginiai Trakuose
Poilsis Trakuose

#TurizmasTrakuose