“AKMENINĖ REZIDENCIJA” restoranas

Piliakalnio g. 6, Bražuolės k., Trakų raj.
Tel.: +370 698 30544
GPS: +54° 40′ 13.33″, +24° 54′ 19.34″
info@akmeninerezidencija.lt
www.akmeninerezidencija.lt


Didesnis žemėlapio vaizdas

Laisvalaikio centras ir verslo klubas „Akmeninė Rezidencija“ įsikūrė vaizdingame slėnyje tarp trijų ežerų – Galvės, Akmenos ir Ešerinio, – draustinyje, Trakų istorinio nacionalinio parko teritorijoje.

„Akmeninė Rezidencija“ yra 25 km nutolusi nuo Vilniaus centro ir 30 km – nuo oro uosto. Pravažiavę senąją Lietuvos sostinę Trakus, Jūs pamatysite šiaudinius namų stogus, esančius vieno iš švariausių Lietuvos ežerų pakrantėje.

„Akmeninė Rezidencija“ yra lietuvių tautinio stiliaus. Tai jauki vieta, norintiems praleisti laiką gamtoje, neatsisakant šiuolaikinių patogumų.
Mūsų komplekso svečių laukia ne tik viešbutis ir vilos, bet ir restoranas su Lietuvoje analogų neturinčia gruziniška virtuve, senove dvelkiantis vyno rūsys, ant ežero kranto stovinti rusiška pirtis su kubilu ir kt.
Jūs ne tik galėsite pasigrožėti įspūdingu Trakų nacionalinio parko gamtovaizdžiu, kuris atsiveria iš mūsų populiariosios ežero terasos, bet ir praleisti joje romantišką vakarą, besigėrint saulėlydžiu.

Profesionalūs virėjai gamina tradicinius kaukazietiškos virtuvės valgius, kuriais lieka patenkintas net pats išrankiausias gurmanas. Pobūviams gaminami plataus asortimento europietiškos virtuvės
patiekalai . Kviečiame pasimėgauti patiekalais iš mūsų meniu ir pasivaišinti valgiais pagamintais lauke esančiuose katiluose (kazanuose) pagal išankstinį užsakymą.

Mielai organizuojame Jums reikšmingų įvykių šventimą, banketus, furšetus, išvažiuojamus pobūvius, vestuves, krikštynas ir kt. Siūlome Jums jaukią aplinką, malonų aptarnavimą, gausu gardžių patiekalų pasirinkimą.

Akmeninė rezidencija gali būti ideali vieta Jūsų šventei!
Pas mus Jums bus jauku kada beatvyktumėte.

Piliakalnio g. 6, Bražuolės k., Trakų raj.
El. paštas: info@akmeninerezidencija.lt , www.akmeninerezidencija.lt
Telefonas:+370 698 30544


Atgal
Font Resize