„AKMENINĖ REZIDENCIJA“

Piliakalnio g. 6, Bražuolės k., Trakų raj.
(3 km nuo Trakų)
Tel.: +370 698 30544
GPS: +54° 40′ 13.33″ +24° 54′ 19.34″
info@akmeninerezidencija.lt
www.akmeninerezidencija.lt


Didesnis žemėlapio vaizdas

Laisvalaikio centras ir verslo klubas „Akmeninė Rezidencija“ įsikūrė vaizdingame slėnyje tarp trijų ežerų – Galvės, Akmenos ir Ešerinio, – draustinyje, Trakų istorinio nacionalinio parko teritorijoje.

„Akmeninė Rezidencija“ yra 25 km nutolusi nuo Vilniaus centro ir 30 km – nuo oro uosto. Pravažiavę senąją Lietuvos sostinę Trakus, Jūs pamatysite šiaudinius namų stogus, esančius vieno iš švariausių Lietuvos ežerų pakrantėje.

„Akmeninė Rezidencija“ yra lietuvių tautinio stiliaus. Tai jauki vieta, norintiems praleisti laiką gamtoje, neatsisakant šiuolaikinių patogumų.

Mūsų komplekso svečių laukia ne tik viešbutis ir vilos, bet ir restoranas su Lietuvoje analogų neturinčia gruziniška virtuve, senove dvelkiantis vyno rūsys, ant ežero kranto stovinti rusiška pirtis su kubilu ir kt.

Jūs ne tik galėsite pasigrožėti įspūdingu Trakų nacionalinio parko gamtovaizdžiu, kuris atsiveria iš mūsų populiariosios ežero terasos, bet ir praleisti joje romantišką vakarą, besigėrint saulėlydžiu.

Viešbutis
Iš Sibiro pušies pastatytame, meldais uždengtame viešbutyje vasarą vėsu, o žiemą šilta. Bent vieną naktį praleidę mūsų viešbutyje pajusite unikalų Sibiro pušies poveikį. Visi kambariai su vaizdu į ežerą. Pusryčiai įskaičiuoti į kainą.

Restoranas
Mūsų profesionalūs virėjai iš Kaukazo gamina tradicinius kaukazietiškos virtuvės patiekalus, kuriais lieka patenkintas net pats išrankiausias gurmanas…
Maloniai kviečiame paragauti ekskliuzyvios kaukazietiškos virtuvės ir pasivaišinti valgiais, pagamintais Jūsų akivaizdoje, ant ugnies, lauko kazane!

Piliakalnio g. 6, Bražuolės k., Trakų raj.
(3 km nuo Trakų)
Tel.: +370 698 30544
GPS: +54° 40′ 13.33″ +24° 54′ 19.34″
info@akmeninerezidencija.lt
www.akmeninerezidencija.lt


Atgal
Font Resize