Sveikatinimo ir poilsio parkas „SLĖNIS“***

Slėnio g. 1, Trakai
GPS: N54°40’02.4“  E24°55’44.9“
Mob.: +370 686 11136
+370 528 53880
info@camptrakai.lt
www.camptrakai.lt


Didesnis žemėlapio vaizdas

Sveikatinimo kempingas ir poilsio parkas ir viešbutis  „Slėnis“ įsikūręs Galvės ežero pusiasalyje, buvusioje Totoriškių dvaro teritorijoje. Totoriškių dvaro sodyba yra vienmetė su Užutrakio Tiškevičių dvaru. Jos pirmieji savininkai pasirinko nuostabiausią vietą Trakų regione – pusiasalį, nuo kurio matosi didžioji dalis Galvės ežero ir pagrindinė jo puošmena – Trakų salos pilis. Tai vienas nuostabiausių Lietuvos kampelių, esantis Trakų istoriniame–nacionaliniame parke, tik 30 km nutolęs nuo Vilniaus.

Apgyvendinimui siūlome jaukų Totoriškių viešbutį, įrengtą buvusioje dvaro oficinoje, senojo dvaro miegamuosius, erdvius kotedžus prie ežero bei vasarnamius ir atskirus vasarinius namelius. Teritorijoje yra kempingas, kuriame galima apsistoti atvykus su palapinėmis ar autonameliais.

Nedideliems renginiams siūlome banketines sales – įspūdingą rūsio barą, puoštą kaldinto metalo dirbiniais bei baldais, pagamintais iš rūsyje rastų pirmajam dvaro savininkui priklausiusių grandinių; Senojo dvaro menę su jaukią atmosferą kuriančiu židiniu ir išėjimu į terasą, kuria jau nuo XVIII a. žavisi praplaukiantys žvejai; didžiosios kavinės salę, kurioje vienu metu galima aptarnauti iki 100 asm. su lauko terasa. Svečius pasitinka jauki aplinka, malonus aptarnavimas.

Didesniam renginiui siūlome nuomotis visą kempingo teritoriją. Vienu metu čia galima apgyvendinti iki 150 asmenų kambariuose ir nameliuose bei priimti kelis šimtus lankytojų su palapinėmis ir autonameliais. Kempingo aikštė – puiki vieta žaidynėms ir koncerto scenai.

Net 20 metų patirtį turintis tarptautinio lygio kempingas, kuriame klientams siūlomas platus spektras sveikatinimo paslaugų: pirtys, šiaurietiško ėjimo žygiai, masažai. Visa tai išskirtinėje vietoje priešais šimtametę Trakų salos pilį! „Slėnis“- tai sveikatinimo ir poilsio oazė, kuri sužavės, ne tik mylinčius Lietuvos istorinę praeitį, su jos didingais statiniais ar gamtos mylėtojus, kuriems tyliai šnarės pušys ir bangos pasakos savo istorijas, vis bandydamos pasiekti krantą.

Papildomos paslaugos:
Kavinė (90 vietų), pirtys: lietuviška garinė, japoniška „ONSEN“, rusiška garinė, suomiška sauna, kubilas,  pokylių salė ( 90 vietų), konferencijų salė su įranga (50 vietų), vaikų žaidimų aikštelė, krepšinio aikštelė, tinklinio aikštelė, pačiūžų aikštelė, žūklės įrangos nuoma, slidžių nuoma, valčių nuoma, kanojų, baidarių nuoma, vandens dviračių nuoma, sporto inventoriaus nuoma, leidžiama atsivežti naminius gyvūnus, vietos palapinėms, saugoma automobilių stovėjimo aikštelė, vietos turistiniams automobiliams, internetas, židinys, biliardas, vietos palapinėms (300 vietų), TV.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.


Atgal
Font Resize