Galvė Jazz: Eglė Petrošiūtė & DUTCH JAZZ TRIO

Renginio data: 2019-06-22
Renginio vieta: Galvės ežeras, Trakai
Organizatorius: Galvė Jazz
Svetainė:
Facebook
Kategorijos: Koncertai Po atviru dangum

Didesnis žemėlapio vaizdas

Galvė Jazz fiesta sugrįžta ir sugrįžta Eglė Petrošiūtė!

Birželio 22 dieną leisimės į pirmąją šių metų džiazo kelionę laivu.
Bilietus galima įsigyti www.bilietai.lt

Taigi, vieši Eglė Petrošiūtė & DUTCH JAZZ TRIO !

Eglė Petrošiūtė – džiazo vokalistė, aranžuotoja ir kompozitorė, jau septynerius metus gyvenanti Nyderlanduose. Merginos balsas jau skambėjo ne tik daugybėje džiazo scenų Olandijoje ir Baltijos šalyse, bet ir Vengrijoje, Rusijoje, Vokietijoje, Belgijoje, o neseniai – ir Brazilijoje. Po geriausiu įvertinimu užbaigtų magistro studijų Amsterdame Eglė pagaliau atsiveža į Lietuvą grupę, kuri iš tiesų yra jos didžiausios svajonės išsipildymas.
Atsidūrus Amsterdame Eglei pavyko suburti tris vienas ryškiausių jaunų Olandijos džiazo žvaigždžių bendrai kūrybai. Timothy Banchet – tai pianistas, augęs įrašų kolekcininkų šeimoje, ketverių metukų ėmęs nepailstančiai bandyti sugroti tai, ką girdėjo įrašuose, o šiandien jau koncertavęs su tokiais atlikėjais kaip Phillip Harper ir John Marshall. Matheus Nicolaiewsky – unikalaus talento kontrabosininkas virtuozas, neseniai įrašęs albumą su pačiu Peter Bernstein. Tim Hennekes – 22-jų metų būgnininkas, laimėjęs olandų nacionalinio masto „Išskirtinio talento“ apdovanojimą (Outstanding Talent Award). Apie šį būgnininką jau sukurtas dokumentinis filmas.
Muzikos, kurią kuria grupė, šaknys – tradiciniame džiaze, tačiau po kiek ieškojimų ir modernumo prieskonių skambesys tapo šviežias ir šiuolaikiškas. Repertuare – Eglės dainos, instrumentininkų kompozicijos, kurias ji interpretuoja balsu, ir taip pat ne kartą girdėti džiazo kūriniai, praturtinti kūrybingųjų grupės narių idėjomis ir improvizacijomis. Kartu grupė Nyderlanduose koncertuoja jau dvejus metus, o birželio pabaigoje pagaliau atvyksta į Eglės gimtinę – Lietuvą.


Atgal
Font Resize