Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas sprinto trasoje ir mišriose estafetėse

Renginio data: 2019-05-05
Renginio vieta: Trakų senamiestis - pusiasalio pilies apylinkės
Organizatorius: Orientavimosi sporto klubas “Fortūna”, Lietuvos orientavimosi sporto federacija
Svetainė: https://tinyurl.com/LC2019kvietimas
Kategorijos: Nemokami renginiai Po atviru dangum Sporto renginiai

Didesnis žemėlapio vaizdas

Gegužės 4-5 d. Lietuvos orientavimosi sporto federacija bei orientavimosi sporto klubas “Fortūna” kartu su Trakų rajono jaunimo turizmo ir laisvalaikio centru kviečia į Lietuvos orientavimosi sporto čempionato sprinto savaitgalį Trakuose. Sportininkai varžysis sprinto ir mišrių sprinto estafečių rungtyse.

Pirmą kartą Senojoje sostinėje vykdomas Lietuvos čempionatas suteiks dalyviams unikalią progą susipažinti su Trakų pilimis, istoriniu senamiesčiu ir nuostabiomis ežerų pakrantėmis.

Žiūrovus kviečiame stebėti dinamiškiausias orientavimosi sporto rungtis Trakų senamiestyje – pusiasalio pilies apylinkėse.

Gegužės 4 dieną dalyviai varžysis individualioje sprinto rungtyje. Startas numatomas Mindaugo gatvėje, finišas prie miesto stadiono.
Gegužės 5 dieną ties Šv. Jono Nepomuko koplytstulpiu, Trakų pusiasalio pilyje ir senamiestyje šurmuliuos mišrių estafečių dalyviai ir žiūrovai.

Gegužės 4 d. bus eismo ribojimas Birutės g. (tarp Nr. 42 ir 44, tarp Trakų gimnazijos ir Mindaugo g.). Nuo 8:30 iki 16:00.
Gegužės 5 d. bus ribojamas eismas Vytauto gatve tarp Birutės ir Karaimų gatvių ir Karaimų gatve (tarp Nr. 1 ir 29. iki Kenesos). Nuo 8:00 iki 14:30.

Vairuotojai, būkite atidūs – varžybų dalyviai pėsčiųjų perėjose kirs Vytauto, Mindaugo, Birutės, Trakų gatves.

Registracija jau vyksta https://tinyurl.com/LC2019kvietimas

 

 

 


Atgal
Font Resize