Tradicinė šventė Onuškyje, skirta Lietuvos Valstybės dienai – “Dviejų gimtinių nebūna”

Renginio data: 2020-07-04 - 2020-07-06
Renginio vieta: Onuškis, Trakų rajonas
Organizatorius: Onuškio kultūros rūmai ir Onuškio bendruomenė
Svetainė:
Facebook
Kategorijos: Festivaliai Nemokami renginiai Po atviru dangum

Didesnis žemėlapio vaizdas

„DVIEJŲ GIMTINIŲ NEBŪNA“
Tradicinė šventė, skirta Lietuvos Valstybės dienai, Liepos 6-ajai, paminėti

Liepos 4-6 dienomis šventiškai nusiteikęs Onuškis laukia Jūsų!

Didžiuojamės, kad bendromis pastangomis – kraštiečių, verslo atstovų, politinių partijų, politikų, pavienių geros valios žmonių ir valdžios – dvidešimt ketverius metus sugebėjome išlaikyti Onuškio krašto tradicinę šventę, skirtą Lietuvos Valstybės dienai paminėti „DVIEJŲ GIMTINIŲ NEBŪNA“, šventę, kurią išdidžiai tarpusavyje vadiname „ONUŠKIO MINDAUGINĖMIS“.

Šokate, dainuojate, grojate, esate kolektyvo ar grupės dalyvis ar vadovas ? Šventės „Dviejų gimtinių nebūna“ organizatoriai maloniai kviečia prisijungti visus ir didžiausioje Onuškio krašto šventėje drauge kurti pakilią nuotaiką!
Susisiekime tel.Nr. 8614 87258 (Liuda) ir suderinsime Jūsų pasirodymą scenoje.

Sportuojate, mėgstate aktyviai praleisti laisvalaikį? Skambinkite tel. Nr. 861092226 (Eimantas), Jums bus suteikta visa reikiama informacija dėl numatomo sportinio užimtumo šventės metu, galėsite iš anksto užsiregistruoti mėgstamoms rungtims ir varžyboms.

Puoselėjate amatus, kuriate, drožiate, lipdote, pinate… ?
Norite prekiauti šventės metu?
Rezervuokite vietą paskambinę tel. Nr.867167790 (Onuškio  seniūnė Zita Aniulienė).

Gal norite tapti gražios šventės dalimi, pareklamuoti savo įmonę, pristatyti savo produkciją, gaminį ar paslaugas žiūrovams šventės metu, gal turite minčių ir idėjų, kurios padėtų išspręsti įvairius šventės organizavimo klausimus – tapkite šventės „Dviejų gimtinių nebūna “ rėmėju.

Apsisprendėte finansiškai paremti šventę – perveskite lėšas į Trakų kultūros rūmų Luminor banko sąskaitą Nr. LT854010051001872906, pavedimo paskirtis – šventei „Dviejų gimtinių nebūna“.Gautas lėšas skirsime sportinei ir koncertinei veiklai organizuoti.

Dėkojame už Jūsų gerą valią, pilietišką požiūrį ir paramą.

Organizatoriai: Onuškio kultūros rūmai ir Onuškio bendruomenė

 


Atgal
Font Resize